Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Aktualnosci/Jubileusz-65-lecia-Radmoru

Strona główna / Aktualności / Jubileusz 65-lecia Radmoru

Aktualności

Jubileusz 65-lecia Radmoru

Obchody 65-lecia firmy RADMOR S.A., stały się doskonałą okazją do zorganizowania imprezy integracyjnej dla wszystkich pracowników.

7 września 2012 roku w sopockim obiekcie Godding, znajdującym się w  otulinie terenu leśnego, Zarząd wraz z pracownikami świętowali 65  urodziny Radmoru.

Imprezę rozpoczęło o godz. 15-tej oficjalne wystąpienie Prezesa Andrzeja Synowieckiego, który powitał wszystkich gości oraz przybliżył nowe założenia strategii firmy na najbliższe lata. Spotkanie to było także doskonałą okazją do wyróżnienia zasłużonych pracowników Radmoru i wręczenia im złotych odznak. W tym roku zostało uhonorowanych dziewięć osób z różnych wydziałów.

Swoją premierę miała również książka Pana Czesława Frąca, długoletniego pracownika Radmoru pt.”O sygnałach bez całek”, w której to podjął się wyjaśnienia tematów z zakresu elektroniki.

Po części oficjalnej rozpoczęła się część rozrywkowa . Zostały zorganizowane zabawy integracyjne, chętni pracownicy mogli pochwalić się swoim talentem muzycznym podczas konkursu „Szansa na sukces” oraz wykazać się szybkością w odgadywaniu znanych utworów muzycznych. Siły utracone podczas zabaw i tańców można było zregenerować dzięki zimnym przekąską oraz daniom serwowanym na ciepło w podgrzewaczach oraz z grilla. Nie zabrakło również ciasta, napojów zimnych oraz gorących.

Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych. Na szczęście pogoda dopisała, a pracownicy po raz kolejny udowodnili, że potrafią się świetnie bawić w gronie swoich koleżanek i kolegów z firmy.

ZŁOTĄ ODZNAKĘ ZASŁUŻONEGO PRACOWNIKA RADMORU OTRZYMALI:

1. Andrzej Czarnecki (ZGiL)
2. Alicja Gil
3. Elżbieta Gołębiewska
4. Zbigniew Gryz
5. Elżbieta Korczyńska
6. Edward Kuca
7. Stefania Łakowicz
8. Aleksander Rachański
9. Maria Witkowska

 

Anna ZbuckaProjekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL