Strona wydrukowana z adresu: http://www.radmor.com.pl/Aktualnosci

Strona główna / Aktualności

Aktualności

Aktualności

MSPO 2012

W dniach od 3 do 6 września odbywał się w Kielcach Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Były to już 20, jubileuszowe targi przemysłu obronnego, zaliczane do grona największych i najważniejszych tego typu imprez w Europie Środkowo-Wschodniej.

Maraton Hel-Gdynia

Niezawodną łączność niezbędną do właściwej i bezpiecznej obsługi maratonu zapewnił RADMOR S.A

Oferty pracy

Osoby szukające pracy zapraszamy do zapoznania się z wakatami w naszej firmie.

Wojskowe atrakcje w Gdańsku

W Gdańsku od 27 do 29 czerwca odbyły się XII Bałtyckie Targi Militarne Balt-Military-Expo. Uczestniczyło w nich ponad 100 firm z kraju i zagranicy. 

Dekada z "Gdyńskim Biznesplanem"

W gdyńskim Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym 31 maja b.r. odbyła się uroczysta Gala X konkursu „Gdyński Biznesplan 2012”.

Ratownicy na start

W sobotę 19 maja Szpital im. F. Żaczka w Pucku zorganizował I Otwarte Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym „ZATOKA 2012”. Ideą tych zawodów jest rozpowszechnianie wiedzy na temat ratownictwa medycznego oraz wymiana doświadczeń między grupami ratowniczymi.

Nowa oferta, nowe doświadczenia

Pod koniec marca odbył się kolejny zjazd przedstawicieli handlowych i serwisowych Radmoru. Jak co roku spotkanie miało dwie części – szkolenie z zakresu serwisowania urządzeń, zaprezentowanie nowości w ofercie Radmoru i sprawozdanie z działalności przedstawicieli w poprzednim roku.

Kieleckie militaria

5 września o godzinie 10 oficjalnie otwarty został XIX Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Otwarcia targów dokonał minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak.

Na Stadionie Narodowym

Przygotowanie na Stadionie Narodowym dnia otwartego (24.07.11) i przyjęcie dużej liczby zwiedzających możliwe było m.in. dzięki sprawnej łączności, w którą organizatorów wyposażył RADMOR.

Serwis Radmoru autoryzowany przez Hytera Communications

Radmor nawiązując współpracę z Hyterą nie tylko wzbogacił swój asortyment o systemy zgodne ze standardem DMR. Bardzo ważnym jej efektem jest udzielenie naszej firmie autoryzacji do pełnej obsługi serwisowej tych urządzeń. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie, ponieważ do tej pory na Starym Kontynencie Hytera autoryzowała tylko jeden serwis - w Wielkiej Brytanii.Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL