Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Aktualnosci

Strona główna / Aktualności

Aktualności

Aktualności

 

 

Wojskowe atrakcje w Gdańsku

W Gdańsku od 27 do 29 czerwca odbyły się XII Bałtyckie Targi Militarne Balt-Military-Expo. Uczestniczyło w nich ponad 100 firm z kraju i zagranicy. 

Dekada z "Gdyńskim Biznesplanem"

W gdyńskim Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym 31 maja b.r. odbyła się uroczysta Gala X konkursu „Gdyński Biznesplan 2012”.

Ratownicy na start

W sobotę 19 maja Szpital im. F. Żaczka w Pucku zorganizował I Otwarte Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym „ZATOKA 2012”. Ideą tych zawodów jest rozpowszechnianie wiedzy na temat ratownictwa medycznego oraz wymiana doświadczeń między grupami ratowniczymi.

Nowa oferta, nowe doświadczenia

Pod koniec marca odbył się kolejny zjazd przedstawicieli handlowych i serwisowych Radmoru. Jak co roku spotkanie miało dwie części – szkolenie z zakresu serwisowania urządzeń, zaprezentowanie nowości w ofercie Radmoru i sprawozdanie z działalności przedstawicieli w poprzednim roku.

Kieleckie militaria

5 września o godzinie 10 oficjalnie otwarty został XIX Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Otwarcia targów dokonał minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak.

Na Stadionie Narodowym

Przygotowanie na Stadionie Narodowym dnia otwartego (24.07.11) i przyjęcie dużej liczby zwiedzających możliwe było m.in. dzięki sprawnej łączności, w którą organizatorów wyposażył RADMOR.

Serwis Radmoru autoryzowany przez Hytera Communications

Radmor nawiązując współpracę z Hyterą nie tylko wzbogacił swój asortyment o systemy zgodne ze standardem DMR. Bardzo ważnym jej efektem jest udzielenie naszej firmie autoryzacji do pełnej obsługi serwisowej tych urządzeń. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie, ponieważ do tej pory na Starym Kontynencie Hytera autoryzowała tylko jeden serwis - w Wielkiej Brytanii.

W czołówce Pomorza

W czerwcu „Dziennik Bałtycki” wydał kolejną edycję rankingu TOP 100. Jest to cykliczne podsumowanie gospodarczej sytuacji województwa Pomorskiego, oparte na ankietach zainteresowanych firm. 

Rekord „Gdyńskiego biznesplanu”

RADMOR od początku istnienia konkursu, czyli już po raz dziewiąty, pomaga propagować ideę „Gdyńskiego Biznesplanu”. Od 3 lat jesteśmy jednym z fundatorów nagród dla laureata II miejsca w konkursie.

Sukcesy gdyńskiej młodzieżowej koszykówki

RADMOR w miarę możliwości wspiera różnego rodzaju wydarzenia sportowe. Staramy się pomagać w organizacji nie tylko imprezy odbywających się w naszym mieście ale również wspierać gdyńskich sportowców.Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL