Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Aktualnosci/Europoltech-zakonczony

Strona główna / Aktualności / Europoltech zakończony

Aktualności

Europoltech zakończony

Stoisko na targach EUROPOLTECH

Po raz kolejny odbyły się w Warszawie specjalistyczne Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH.

Od 15 do 17 kwietnia swoją ofertę dla policji i innych służ bezpieczeństwa zaprezentowało ponad 160 firm z kraju i zagranicy. Ekspozycja  z gromadziła światowe nowości technologiczne i sprzętowe.

Radmor uczestniczy w tych targach od pierwszej edycji. Nie zabrakło nas również w tym roku. Nasze rozwiązania dla policji i innych służb prezentowaliśmy na wspólnym stoisku z firmami z Grupy WB: z Flytronic oraz MindMade. Towarzyszył nam również polski oddział koncernu Airbus Defence & Space, z którym nasza firma współpracuje w dziedzinie łączności TETRA. Ponieważ łączność cyfrowa jest coraz częściej wykorzystywana w służbach bezpieczeństwa nasza prezentacja skupiła się głównie na tej ofercie. Pokazywaliśmy oferowane przez nas terminale cyfrowe, firm Hytera oraz Airbus, do systemów TETRA oraz DMR. Nie zabrało i naszych własnych rozwiązań dla sieci cyfrowych np. zdalnie sterowanego zestawu transmisyjnego ZT785 (stacjonarny zestaw, oparty o terminal przewoźny Hytera MD785), pracujący jako stanowisko dyspozytorskie.

Targom towarzyszyło wiele dodatkowych wydarzeń m.in. konferencji i seminariów. Radmor wziął udział w jednej z nich - „Cyfrowa łączność radiowa służb bezpieczeństwa publicznego dzisiaj i jutro – rozwój systemów i usług”. Wystąpiliśmy tam z prezentacją pt. „Technologie szerokopasmowej transmisji danych w służbie bezpieczeństwa publicznego”.

Obecność na targach EUROPOLTECH była dla Radmoru doskonałą okazją aby zaprezentować najnowsze rozwiązania przeznaczone dla odbiorców z policji i innych służb bezpieczeństwa.Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL