Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Aktualnosci/Gdynski-Biznesplan

Strona główna / Aktualności / Gdyński Biznesplan

Aktualności

Gdyński Biznesplan

Gdyński Biznesplan

RADMOR sponsorem XI edycji konkursu „Gdyński Biznesplan 2013”.

Ideą konkursu „Gdyński Biznesplan” jest umożliwienie wszystkim, którzy posiadają niewielkie doświadczenie w prowadzeniu firmy, realizację pomysłu na własny biznes. W trakcie trwania konkursu organizowane są różnego rodzaju szkolenia, spotkania z ekspertami m.in. w dziedzinie marketingu, prawa i księgowości. Pomagają one w prowadzeniu przyszłej działalności gospodarczej, a tym samym wspierają znalezienie swojego miejsca na rynku pracy.

3 czerwca 2013 roku RADMOR S.A. jako jeden ze sponsorów, reprezentowany przez Zbigniewa Furmana Dyrektora ds. Handlu i Marketingu, jak co roku miał przyjemność uczestniczyć w Gali Finałowej  Konkursu. Uroczystość, podczas której nastąpiło ogłoszenie wyników na najlepszy biznesplan, odbyła się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

W tegorocznym konkursie zgłoszono rekordową liczbę 761 pomysłów na biznes. Do oceny złożono 159 gotowych biznesplanów, nad którymi Jury pracowało blisko miesiąc. W finale znalazło się 13 projektów, posiadających według jurorów największe szanse na realizację.

 Główną nagrodę otrzymał Kamil Hajduk z Gdyni, autor projektu firmy „Bahati Rail”. Jest to projekt mający na celu stworzyć system niskich ekranów dźwiękochłonnych, pozwalających obniżyć hałas wzdłuż linii kolejowych nie ograniczając widoczności. Drugie miejsce zajęła Natalia Strzęciwilk z  projektem "MIŚ – miłość i świadomość". Celem pani Natali jest projektowanie i produkowanie urządzeń rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych, głównie dzieci z porażeniem mózgowym. Laureaci trzeciego miejsca: Aleksander Bielawski, Robert Kowalczyk i Dominik Sędzicki, stworzyli biznesplan "AEON FORM", który zakłada działania designerskie w branży funeralnej (nagrobki, trumny). Wyróżnienie otrzymała również Aleksandra Pilecka za projekt "Faro sals - rejsy, szkolenia i czartery" mający na celu propagowanie wiedzy z zakresu żeglarstwa i bezpieczeństwa.

 Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom i życzymy powodzenia podczas realizacji projektów.

Anna ZbuckaProjekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL