Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Aktualnosci/Na-Stadionie-Narodowym

Strona główna / Aktualności / Na Stadionie Narodowym

Aktualności

Na Stadionie Narodowym

Na Stadionie Narodowym

Przygotowanie na Stadionie Narodowym dnia otwartego (24.07.11) i przyjęcie dużej liczby zwiedzających możliwe było m.in. dzięki sprawnej łączności, w którą organizatorów wyposażył RADMOR.

Nasi specjaliści dostarczyli na stadion system łączności cyfrowej DMR  Hytera. Organizatorzy mieli do dyspozycji ponad 40 radiotelefonów  doręcznych oraz stację retransmisyjną. Dzięki naszej pomocy,  zainstalowaniu systemu oraz przeszkoleniu użytkowników „Niedzielny  spacer po stadionie” odbył się sprawnie i bezpiecznie.

W niedzielę 24 lipca z okazji obejrzenia warszawskiego stadionu skorzystało ponad 70 tysięcy osób. Każdy gość mógł wejść tunelem na płytę boiska i zobaczyć, jak prezentuje się mogący pomieścić ponad 58 tysięcy kibiców Stadion Narodowy. Duże wrażenie na zwiedzających zrobiła jedna z najbardziej zaawansowanych konstrukcji na świecie – dach stadionu oraz 70 metrowa iglica. Można było wejść na jedną z trybun, usiąść na krzesełku i sprawdzić jak widać boisko. Podczas niedzielnego spaceru można było zobaczyć wystawę historycznych zdjęć Stadionu X-lecia oraz ujęć prezentujących etapy powstawania obecnego obiektu.

 

Małgorzata ZemanProjekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL