Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Aktualnosci/Policyjna-Gwiazda-dla-Radmoru

Strona główna / Aktualności / Policyjna Gwiazda dla Radmoru

Aktualności

Policyjna Gwiazda dla Radmoru

Nasze urządzenia prezentowaliśmy m.in. pani nadinspektor H. Michalak, z-cy Komendanta Głównego Policji

Nasze urządzenia prezentowaliśmy m.in. pani nadinspektor H. Michalak, z-cy Komendanta Głównego Policji

Europoltech to jedyna w Polsce impreza wystawiennicza, dedykowana  służbom porządku publicznego i służbom specjalnym.

Jest to doskonała możliwość zapoznania się z najnowszymi ofertami sprzętu i wyposażenia z  zakresu techniki operacyjnej, kryminalistycznej, łączności i uzbrojenia  dla Wojsk Specjalnych, Żandarmerii Wojskowej i oddziałów  antyterrorystycznych. Dotychczasowe edycje tej imprezy odbywały się w  Warszawie. W tym roku po raz pierwszy zostały zorganizowane w Gdańsku, w  centrum targowym  AMBEREXPO.

RADMOR jako dostawca sprzętu łączności dla policji i innych służb porządku publicznego uczestniczył w tych targach od pierwszej edycji, gdy odbywały się one w Warszawie. Tym bardziej nie mogło nas zabraknąć na Eurpoltechu zorganizowanym na "naszym terenie". Grupę WB na wystawie reprezentowały RADMOR i MindMade. Obie firmy specjalizują się w środkach łączności profesjonalnej oraz ich integracji. Na wspólnym stoisku Radmor prezentował cyfrowe radiotelefony systemu DMR i TETRA oraz System Lokalizacji Wewnątrzbudynkowej służący do monitorowania użytkownika będącego w pomieszczeniu lub poza nim. MindMade prezentował Platformę Integracji Komunikacji PIK - system radiołączności integrujący w jedną sieć różne technologie radiowe (analogowe, DMR, TETRA itp.). Obie nasze firmy zgłosiły swoje rozwiązania do konkursu SUPERNOWOCZESNY, którego celem jest promowanie nowatorskich produktów, o wysokich walorach użytkowych dla służb. Komisja Konkursowa w tym roku doceniła rozwiązania Radmoru. Za System Lokalizacji Wewnątrzbudynkowej zostaliśmy  uhonorowani Srebrną Gwiazdą Policji.

Targi EUROPOLTECH mają charakter specjalistyczny i jest to w Polsce jedna z niewielu okazji do bezpośredniej rozmowy z odbiorcami ze służb bezpieczeństwa na temat ich potrzeb oraz oczekiwań dot. sprzętu łączności.Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL