Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Aktualnosci/RADMOR-na-gali-Gdynskiego-Biznaplanu-2014

Strona główna / Aktualności / RADMOR na gali „Gdyńskiego Biznaplanu 2014”

Aktualności

RADMOR na gali „Gdyńskiego Biznaplanu 2014”

W poniedziałek 2 czerwca 2014 roku RADMOR jako jeden ze sponsorów, reprezentowany przez Zbigniewa Furmana Dyrektora Ds. Handlu i Marketingu, jak co roku miał przyjemność uczestniczyć w Gali Finałowej Konkursu „Gdyński Biznesplan”.

Była to już XII edycja tego konkursu, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród początkujących biznesmenów z całej Polski. Uroczystość, podczas której nastąpiło ogłoszenie wyników na najlepszy biznesplan, odbyła się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Zwycięzcą tej edycji Konkursu został Damian Karczewski. Uznanie zyskał projekt "VR ONE" do tworzenia indywidualnych prezentacji oraz wizualizacji z użyciem technologii wirtualnej rzeczywistości.

II miejsce zajął zespół w składzie Jan Radzikowski, Tomasz Grzechnik, Konrad Słoniewski i Tomasz Główka za biznesplan "ISIVI- pierwszy inteligentny portal pracy i rozwoju osobistego". Projekt to platforma internetowa do wspomagania procesu rekrutacji, umożliwiająca dopasowanie stron rynku pracy poprzez zestawienie kompetencji kandydatów z wymaganiami firm.

III miejsce z projektem "BAROBOT" zajął Konrad Klepacki przedstawiając projekt robota serwującego drinki.

W tegorocznej edycji konkursu wzięły udział 562 osoby, które zgłosiły łącznie 572 pomysły na biznes.Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL