Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Aktualnosci/Ranking-Rzeczpospolitej-Lista-2000

Strona główna / Aktualności / Ranking Rzeczpospolitej – Lista 2000

Aktualności

Ranking Rzeczpospolitej – Lista 2000

RADMOR od kilku lat jest na czele listy najbardziej innowacyjnych firm w prowadzonym przez Rzeczpospolitą corocznym rankingu polskich firm "Lista 2000".

Cała „Lista 2000” to zestawienie polskich firm ocenianych w różnych kategoriach: najbardziej rentownych, największych eksporterów, osiągających największe zyski, najwięcej inwestujących, zwiększających zatrudnienie itp.

W porównaniu z takimi gigantami jak Orlen, Lotos czy KGHM, RADMOR to firma niewielka i nie mająca tak wielkich obrotów. W związku z tym na listach „największych” nie plasujemy się na wysokich miejscach.  Jest jednak ranking w którym od lat jesteśmy w krajowej czołówce – to firmy najbardziej innowacyjne. Na tegorocznej liście takich firm jesteśmy liderem. Po raz kolejny zbieramy laury za nasze inwestycje w działania badawczo-rozwojowe. Od lat staramy się utrzymywać budżet na innowacje na podobnym poziomie – około 20 mln zł. W wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” prezes Radmoru Andrzej Synowiecki podkreślił, że na niespełna 400 zatrudnionych 150 osób pracuje w dziale badań i rozwoju a na zdolnych konstruktorów i programistów czekają etaty.Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL