Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Aktualnosci/Zapraszamy-na-Balt-Miltary-Expo

Strona główna / Aktualności / Zapraszamy na Balt Miltary Expo

Aktualności

Zapraszamy na Balt Miltary Expo

Wszystkich zainteresowanych techniką wojskową zapraszamy do odwiedzenia nas w Gdańsku na 14. Bałtyckich Targach Militarnych BALT MILITARY EXPO.

Jest to wystawa ściśle związana z morzem i wybrzeżem, koncentrująca się na  tematyce  militarnej oraz bezpieczeństwa i ratownictwa. Impreza dedykowana jest Marynarce Wojennej RP, innym rodzajom wojsk oraz formacjom Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

 Czekamy na Państwa od 20 do 22 czerwca

na stoisku nr A.45

  Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO

ul. Żaglowa 11

Gdańsk-Letnica

(koło Stadionu ENERGA)

 RADMOR będzie prezentował specjalistyczne środki łączności przeznaczone dla wojska oraz cywilne radiotelefony dedykowane m.in. służbom ratowniczym. Można będzie zobaczyć radiostacje z rodziny 350X (Platforma SDR). Są to  urządzenia wykonane w technologii SDR (Software Defined Radio). Na wspólnej platformie hardwarowej można zaimplementować waveformy umożliwiające łagodne przejście pomiędzy klasycznymi systemami (STANAG 4204, STANAG 4205) a systemami nowoczesnego pola walki BMS. Waveform może zostać zaproponowany przez Radmor lub wykonany zgodnie z życzeniem odbiorcy. Firma oferuje obecnie 3 waveformy (3507, 3508 i 3509) i dwa wykonania (20-510 MHz, 30-137 MHz). Są to radiostacje noszone, które z adapterem samochodowym oraz wzmacniaczem mocy mogą utworzyć radiostacje mobile i stacjonarne.Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL