Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Praca/Operator-prasy-krawedziowej-CNC

Strona główna / Praca / Operator prasy krawędziowej CNC

Operator prasy krawędziowej CNC

Opis stanowiska:

  • wykonywanie detali na podstawie rysunku technicznego
  • obsługa maszyn
  • drobne prace ślusarskie
  • praca na 2 zmiany (6-14, 14-22)

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • podstawowa      wiedza z zakresu czytania rysunku technicznego
  • wiedza z zakresu posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi

 Dodatkowe atuty kandydata:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność
  • uczciwość
  • rzetelna samokontrola wykonywanych procesów produkcyjnych
  • chęć ciągłego doskonalenia się

 Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wydajnością
  • zapewniamy przeszkolenie do obsługi maszyny

Aplikację prosimy przesłać na adres: Wieslaw.Garsztka@radmor.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

W liście motywacyjnym prosimy umieścić poniższą klauzulę:

"Wyrażam   zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie   pracy  podczas realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.   29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL