Strona wydrukowana z adresu: http://www.radmor.com.pl/Praca/Pracownik-Dzialu-IT

Strona główna / Praca / Pracownik Działu IT

Pracownik Działu IT

Opis stanowiska:

  • ewidencja sprzętu i oprogramowania
  • zapewnienie wsparcia informatycznego pracownikom firmy
  • przygotowywanie sprzętu komputerowego dla istniejących i nowych stanowisk pracy
  • diagnoza oraz rozwiązywanie bieżących problemów programowych oraz sprzętowych użytkowników
  • wdrażanie nowego oprogramowania
  • utrzymanie sieci LAN i WiFi
  • konserwacja sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego
  • pomoc bezpośrednia i zdalna dla użytkowników

Wymagania:

  • duża samodzielność
  • biegła znajomość systemów Microsoft Windows XP/7/8/10 oraz Linux
  • biegła znajomość pakietu biurowego Microsoft Office
  • znajomość usług i systemów serwerowych Microsoft
  • znajomość administracji MS Windows Server, Active Directory, Linux
  • znajomość funkcjonowania sieci lokalnych, zagadnień z zakresu sieci LAN i  WAN
  • umiejętność instalacji, obsługi, konfiguracji sprzętu komputerowego i peryferyjnego
  • umiejętność zdalnej obsługi użytkowników
  • umiejętność tworzenia i utrzymania dokumentacji technicznej
  • znajomość języków obcych: angielski na poziomie komunikatywnym, umożliwiający czytanie literatury fachowej
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność

 Dodatkowe atuty kandydata:

  • znajomość systemów ERP
  • znajomość urządzeń HP i CISCO

Oferujemy:

  • udział w szkoleniach zawodowych
  • dofinansowanie do nauki
  • elastyczny (ruchomy) czas pracy

Aplikację wraz z poniższą ankietą prosimy przesłać na adres: kadry@radmor.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

W dokumentach prosimy umieścić poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach  niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR  S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych  osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia  dyrektywy 95/46/WE).

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do RADMOR S.A.,  wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pracodawca informuje,  że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest RADMOR S.A. ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji.
  4. W przypadku chęci udziału w przyszłych rekrutacjach a tym samym zachowania CV w naszej bazie, proszę o umieszczenie  w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Radmor S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody. Każdą zmianę można zgłosić na adres: kadry@radmor.com.pl
  6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Jednak konsekwencją ich niepodania będzie odrzucenie CV bez rozpatrywania.
  8. Pana/Pani dane nie będą profilowane.
  9. Danych osobowych nie przekazujemy do państw trzecich oraz organizacji międzynarodowych.

Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL