Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Praca/Pracownik-ds.-administracyjnych

Strona główna / Praca / Pracownik ds. administracyjnych

Pracownik ds. administracyjnych

Opis stanowiska:

  • prowadzenie prac administracyjno-logistycznych w sekretariacie Biura Rozwoju
  • prowadzenie magazynów urządzeń Biura Rozwoju
  • prace przy edycji dokumentacji technicznej Biura Rozwoju

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (minimum)
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

Dodatkowe atuty kandydata:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w dużym zespole
  • znajomość oprogramowania Corel

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w szkoleniach zawodowych
  • dofinansowanie do nauki
  • elastyczny (ruchomy) czas pracy
  • bardzo dobrą atmosferę pracy

Aplikację prosimy przesłać na adres: kadry@radmor.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

W liście motywacyjnym prosimy umieścić poniższą klauzulę:

"Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie  pracy  podczas realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.  29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL