Strona wydrukowana z adresu: http://radmor.com.pl/Praca/Specjalista-ds.-radiokomunikacji-i-sieci

Strona główna / Praca / Specjalista ds. radiokomunikacji i sieci

Specjalista ds. radiokomunikacji i sieci

Opis stanowiska:

  • projektowanie, testowanie i uruchamianie systemów radiowej łączności profesjonalnej
  • udział w opracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań w profesjonalnych systemach łączności
  • udział w tworzeniu dokumentacji związanej z oferowanymi rozwiązaniami systemowymi
  • analiza potrzeb Klienta, opiniowanie zapytań ofertowych, precyzowanie wymagań technicznych na systemy
  • prowadzenie specjalistycznych szkoleń

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ze specjalnością radiokomunikacja lub studenci 5 roku studiów z tytułem inżyniera z zakresu radiokomunikacji (telekomunikacji) lub pokrewnych
  • znajomość zagadnień w zakresie systemów radiokomunikacyjnych oraz telekomunikacyjnych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawną komunikację w mowie i piśmie (B2)

Oczekiwane cechy osobowości:

  • kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • terminowość i umiejętność organizacji pracy własnej
  • chęć samokształcenia i rozwijania umiejętności zawodowych

 Dodatkowe atuty kandydata:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w projektach przy wdrażaniu systemów radiowych
  • umiejętność planowania radiowego, umiejętność samodzielnego tworzenia koncepcji technicznych
  • praktyczna umiejętność konfigurowania urządzeń sieciowych (mile widziane CCNA)
  • znajomość sprzętu łączności wykorzystywanego przez użytkowników profesjonalnych
  • dobra znajomość systemów operacyjnych (Windows, Linux)
  • prawo      jazdy kategorii B

 Oferujemy:

  • udział w szkoleniach zawodowych
  • dofinansowanie do nauki
  • elastyczny (ruchomy) czas pracy
  • dostęp      do nowych technologii i ciekawych innowacyjnych projektów

Aplikację wraz z poniższą ankietą prosimy przesłać na adres: kadry@radmor.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

W liście motywacyjnym prosimy umieścić poniższą klauzulę:

"Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie  pracy  podczas realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.  29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).".

Projekt i wykonanie: TINKER MEDIA & POTACZEK.PL