Strona wydrukowana z adresu: http://www.radmor.com.pl/Aktualnosci

Aktualności

 

 

Dla lotniska w Kosakowie

RADMOR wygrał przetarg na dostawę systemu łączności TETRA dla lotniska w Kosakowie.

Zapraszamy na Edurę

Wszystkich zainteresowanych techniką pożarniczą zapraszamy do odwiedzenia nas w Kielcach na IX Międzynarodowej Wystawie Ratownictwa i Techniki Przeciwpożarowej EDURA.

O sygnałach bez całek

Nakładem naszej firmy RADMOR S.A. ukazała się książka „O sygnałach bez całek”.

Radmor w Sax Clubie

Radmor od lat stara się pomagać przy organizacji różnych wydarzeń kulturalnych odbywających się w Gdyni - wspierał między innymi jazzową imprezę "JaZzGdyni", która odbywała się do roku 2010. W tym roku podjęliśmy współpracę z klubem muzycznym „Ucho”.

Żołnierz Przyszłości

W Pradze, stolicy Republiki Czeskiej, od 17 do 19 października odbywały się targi FUTURE SOLDIER Exhibition & Conference  2012. RADMOR oraz WB Electronics były obecne na tej wystawie organizowanej od 10 lat w ramach realizowanego przez NATO projektu Soldier Future  czyli Żołnierz Przyszłości .

RADMOR – najbardziej innowacyjna firma w Polsce

Dziennik „Rzeczpospolita” od lat publikuje „Listę 2000 polskich przedsiębiorstw”.

ASTER 2012

W dniach 08÷11.10.2012 r., na poligonie wojskowym w okolicach Żagania odbyła się kolejna edycja warsztatów łączności i informatyki pod kryptonimem „ASTER 12”, organizowanych przez Komendanta Centrum Wsparcia Mobilnych Systemów Dowodzenia (CWMSD) Dowództwa Wojsk Lądowych.

Jubileusz 65-lecia Radmoru

Obchody 65-lecia firmy RADMOR S.A., stały się doskonałą okazją do zorganizowania imprezy integracyjnej dla wszystkich pracowników.

MSPO 2012

W dniach od 3 do 6 września odbywał się w Kielcach Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Były to już 20, jubileuszowe targi przemysłu obronnego, zaliczane do grona największych i najważniejszych tego typu imprez w Europie Środkowo-Wschodniej.

Maraton Hel-Gdynia

Niezawodną łączność niezbędną do właściwej i bezpiecznej obsługi maratonu zapewnił RADMOR S.A