Strona wydrukowana z adresu: http://www.radmor.com.pl/Aktualnosci

Aktualności

 

 

Sukcesy gdyńskiej młodzieżowej koszykówki

RADMOR w miarę możliwości wspiera różnego rodzaju wydarzenia sportowe. Staramy się pomagać w organizacji nie tylko imprezy odbywających się w naszym mieście ale również wspierać gdyńskich sportowców.

Majowe zmagania w kendo

W majowy weekend (6-8.05.11) w Gdyni odbyły Mistrzostwa Europy w kendo. W gdyńskiej hali sportowo-widowiskowej zmagało się około 500 uczestników. Polskę reprezentowała 20-osobowa grupa zawodników i zawodniczek.

Razem możemy więcej

Obecnie  większościowym właścicielem RADMOR S.A. jest Agencja Rozwoju Przemysłu posiadająca prawie 86% akcji firmy. Reszta należy do pracowników Radmoru.

Łączność z Radmoru dla BCT

BCT, Bałtycki Terminal Kontenerowy w Gdyni, zakończył wdrożenie i uruchomił nowy system łączności terminalowej oparty na dostarczonym przez RADMOR systemie TetraFlex produkcji firmy Damm Cellular Systems A/S.

Jazzowa jesień

We wrześniu rozpoczęła się kolejna edycja koncertów z cyklu „JaZzGdyni”. Fani tego rodzaju muzyki mogą słuchać ulubionej muzyki od 2007 roku.

Nowy Informator

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym numerem biuletynu "Info-Radmor 2/2010.

Łączność na motocykl

Zestaw radiokomunikacyjny ZRK 3403  przeznaczony do prowadzenia  korespondencji przez osoby będące w odległości do 100  metrów.

Nowe funkcje radiostacji R35010

W 2008 roku na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach  radiostacja 35010 otrzymała nagrodę Defendera - została doceniona za  nowatorskie rozwiązania techniczne oraz przydatność na polu walki.  Radiostacja jest ciągle rozwijana, dodawane są nowe funkcje i  rozwiązania.

JaZzGdyni

Gdynia jest miastem, w którym ma miejsce wiele muzycznych wydarzeń. Niemal wszyscy słyszeli o festiwalu „Heineken Opener”. Jednak nie tylko fani muzyki alternatywnej mogą w Gdyni znaleźć coś dla siebie. Publiczność przez cały rok ma do wyboru wiele innych propozycji.

Akredytacja dla Laboratorium Badawczego

Od 11 stycznia 2010 roku, tj. od momentu podpisania stosownego kontraktu pomiędzy Polskim Centrum Akredytacji a RADMOR S.A., nasze laboratorium świadczy klientom swoje usługi już jako laboratorium akredytowane.