Strona wydrukowana z adresu: http://www.radmor.com.pl/Aktualnosci

Aktualności

 

 

Praca

Szukamy pracowników na stanowiska: specjalista technolog, operator urządzeń technicznych oraz frezer.

Kolejna dostawa polskich radiostacji poza Europę

RADMOR S.A. podpisał kontrakt na dostawę wojskowych środków łączności do jednego z krajów pozaeuropejskich.

Sukces Polski w programie ESSOR

Pokaz interoperacyjności waveformu HDR dla krajów NATO w RADMOR S.A. w Gdyni.

Aktywny „behapowiec”

Państwowa Inspekcja Pracy od wielu propaguje działania zwiększające bezpieczeństwo pracy i podejmuje wiele starań, aby uświadomić i pracodawcom i pracownikom fakt, że inwestycje w bezpieczeństwo i higienę pracy przyczyniają się nie tylko do zapobiegania wypadkom czy chorobom zawodowym, ale budują też pozytywny wizerunek firmy.

Lista 2000 Rzeczpospolitej

RADMOR od kilku lat jest na czele listy najbardziej innowacyjnych firm w prowadzonym przez Rzeczpospolitą corocznym rankingu polskich firm "Lista 2000". 

Święto Wojsk Łączności i Informatyki

Wszystkim łącznościowcom w mundurach z okazji Święta Wojsk Łączności i  Informatyki życzymy sukcesów i zadowolenia ze służby. Niech łączność  zawsze będzie niezawodna!

„Zbrojeniówka” w Kielcach

RADMOR prezentował swoje urządzenia na stoisku przedsiębiorstw należących do Grupy WB. Prezentacja Firm Grupy WB tj. Radmor, WB Electronics, Flytronic, Mindmade i Arex, pokazywała kompleksowość naszej wspólnej oferty i możliwości współdziałania wszystkich elementów oferowanych przez poszczególne firmy.

RadioExpo

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji konferencji i wystawy z branży radiokomunikacji profesjonalnej RadioEXPO.  Radmor jest brązowym sponsorem tego spotkania.

Zapraszamy na MSPO

Wszystkich zainteresowanych techniką wojskową jak co roku zapraszamy do odwiedzenia nas w Kielcach na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego.

Mamy defibrylatory AED

RADMOR, jako odpowiedzialna firma, stara się zapobiegać wypadkom i innym nieprzewidzianym wydarzeniom.