aktualności

2022

radmor

Ми з Вами!

Radmor pomaga


Nasza rzeczywistość zmieniła się 24 lutego, kiedy wojska rosyjskie zaatakowały Ukrainę. Brutalna agresja Rosjan spowodowała, że duża liczba mieszkańców Ukrainy zaczęła szukać pomocy poza granicami swego kraju. Szacuje się, że od początku rosyjskiej inwazji do Polski przyjechało niemal 3 miliony osób uciekających przed wojną. Uchodźcami stały się głównie kobiety z dziećmi.


Reakcja Polaków na tragedię sąsiadów jest bezcenna - przyjmujemy pod swój dach obce osoby, pomagamy znaleźć im pracę i załatwiać sprawy w urzędach, szukamy miejsc w szkołach, przedszkolach i żłobkach, pomagamy finansowo.  Pomocy udzielają nie tylko prywatne osoby, ale również firmy. Radmor zaangażował się w pomoc dla uchodźców wprowadzając program: 5 rodzin, 5 mieszkań, 5 etatów. Zobowiązaliśmy się przez okres jednego roku opłacać wynajęte dla rodzin mieszkania oraz zapewnić  zatrudnienie dla członka każdej z pięciu rodzin.


Dzięki naszym pracownikom udało się wynająć mieszkania, a firma zatrudniła już 4 osoby (jedna z nich pracuje w spółce zależnej Galwanizernia Radmor). Prowadzimy działania w kierunku objęcia opieką piątej ukraińskiej rodziny.
Rodziny, które wspieramy to matki z dziećmi w wieku od 6 do 17 lat. Dzięki zaangażowaniu pracowników udało nam się wyposażyć rodziny w niezbędne rzeczy: żywność, środki czystości, kołdry, pościel, koce, garnki i wiele innych niezbędnych w codziennym życiu produktów. Musimy pamiętać, że uchodźcy uciekali ze swoich domów w pośpiechu i zabrali ze sobą dosłownie jedną walizkę z najpotrzebniejszymi w drodze rzeczami.   


Mamy ogromną nadzieję, że osoby u nas zatrudnione, a także ich najbliżsi, dzięki naszej pomocy, zaangażowaniu i życzliwości szybko zaaklimatyzują się u nas i będą prowadzić, na ile jest to możliwe, normalne życie.
Wszystkim naszym gościom życzymy spokoju, odwagi i szybkiego odnalezienia się w nowym środowisku.

kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl