aktualności

2023

radmor

Sztandar dla RCI Olsztyn

Radmor na uroczystościach

18 października, w dniu Święta Wojsk Łączności i Informatyki, w Olsztynie odbyła się uroczystość nadania sztandaru  dla Regionalnego Centrum Informatyki.

Sztandar został ufundowany przez różnych darczyńców wśród których była również nasza firma RADMOR S.A.

W uroczystości wręczenia sztandaru uczestniczył Prezes Radmoru, pan Bartłomiej Zając. Na ręce pułkownika Zbigniewa Majkowskiego, dowódcy Regionalnego Centrum Olsztyn, przekazany został ryngraf, upamiętniający ten ważny dla każdej jednostki moment. Szef RCI zrewanżował się pamiątkowym medalem odebranym przez Prezesa Radmoru.


Na stronie internetowej RCI możemy przeczytać: "Nadanie Sztandaru włączy RCI Olsztyn w poczet jednostek z dumą kultywujących tradycje oręża polskiego, pamięci najwybitniejszych Polaków, którzy swoimi dokonaniami tworzyli obecny kształt Sił Zbrojnych RP. Ufundowanie Sztandaru jest szczególnym wyróżnieniem moralnym i społecznym, a także wyrazem zaufania oraz szacunku jakim darzą żołnierzy i pracowników RON Regionalnego Centrum Informatyki Olsztyn przełożeni, a także władze wojewódzkie, samorządowe i społeczność lokalna."

kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl