aktualności

2015

radmor

Lista 2000

Rzeczpospolitej

RADMOR od kilku lat jest na czele listy najbardziej innowacyjnych firm w prowadzonym przez Rzeczpospolitą corocznym rankingu polskich firm "Lista 2000".


Cała „Lista 2000” to zestawienie polskich firm ocenianych w różnych kategoriach: najbardziej rentownych, największych eksporterów, osiągających największe zyski, najwięcej inwestujących, zwiększających zatrudnienie itp. RADMOR to firma niewielka i nie mająca takich obrotów jak wielkie krajowe koncerny takie jak Orlen, który zajął w tym roku pierwsze miejsce. W związku z tym na listach „największych” nie nie jesteśmy kwalifikowani  Jest jednak ranking w którym od lat jesteśmy w krajowej czołówce – to firmy najbardziej innowacyjne. W zeszłym roku byliśmy liderem tego zestawienia, a na tegorocznej liście uplasowaliśmy się na 4 miejscu. Od lat staramy się utrzymywać budżet na innowacje na podobnym poziomie – około 20 mln zł.

kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl