aktualności

2020

radmor

Zdobądź Swój Everest

i pokonaj COVID-19

26 kwietnia odbyła się impreza sportowa „Zdobądź swój Everest i pokonaj COVID-19”, która miała na celu pokazanie, że sport pokonuje wszelkie bariery, nawet epidemię. Wyzwanie polegało na pokonaniu indywidualnie lub rodzinnie 8 848 m czyli wysokości Mount Everestu biegnąc, spacerując, idąc z kijami, jadąc na rowerze, rolkach, nartach ... lub robiąc 8 848 pompek, przysiadów, podskoków, podbić piłki   nogą,  ręką, rakietą   tenisową, rakietą do pingponga itd. Z powodu pandemii każdy uczestnik ze swoim wyzwaniem musiał zmierzyć się sam w zaciszu swojego domu, ogródka lub na biegowej trasie z zachowaniem wszystkich zasad dystansu społecznego. Nasza drużyna wspinała się na swoje Everesty, każdy po swojemu i w swoim tempie.


RADMOR wsparł organizację tego wydarzenia i za środki od naszej firmy szpital w Kościerzynie otrzymał kilkadziesiąt profesjonalnych przyłbic.


Dziesiątka "radmorowców" otrzymała od organizatora imprezy, Pacino Promotion, pamiątkowe statuetki, a nasza firma przygotowała drobne upominki. Pandemia uniemożliwiła nam spotkanie tuż po biegu. Musieliśmy zaczekać z nim aż do czerwca i mimo, że wróciliśmy już do pracy, uroczystość była krótka i z zachowaniem środków ostrożności.


Dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie, dzięki któremu mogliśmy pomóc szpitalowi w Kościerzynie.kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez RADMOR S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutnicza 3 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
Zapoznałem/am się oraz akceptuję
Politykę prywatności Radmor S.A. oraz Klauzulę informacyjną.

Adres

Radmor S.A.,
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia

Telefon

+ 48 58 76 55 666

Email

market@radmor.com.pl